A+ A A-

O firmie

Dana Collection to nowoczesna marka odzieży, która powstała w 1988 roku. Dzięki kreatywności, wysokiemu standardowi naszych kolekcji a także szerokiej ofercie rozmiarów, staliśmy się marką o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym.  

Dana Collection to marka, która w swoich projektach łączy funkcjonalność noszenia z doskonałym wyczuciem aktualnych modowych trendów, co pozwala podkreślić wyjątkowość każdej kobiety niezależnie od noszonego rozmiaru. Kolekcje skierowane są dla kobiet ceniących nie tylko nowoczesną elegancję oraz niepowtarzalny styl, ale również wysoką jakość tkanin, dbałość o detal a także doskonałą konstrukcję wyrobów. 

Oferowana kolekcja to przede wszystkim eleganckie kostiumy, sukienki, garsonki, spodnie, płaszcze, kurtki w rozmiarach od 36 do 56 idealne na różnego rodzaju uroczystości jak i odzież casualowa do pracy. Różnorodność naszych propozycji sprawi, że każda z pań zrealizuje u nas swoje pragnienia.

Szeroki wachlarz rozmiarów, modny design a także perfekcyjną konstrukcję doceniają przede wszystkim klientki o dużych rozmiarach, którym wciąż tak trudno znaleźć ubiory kobiece, właściwie dopasowane i jednocześnie tuszujące niedoskonałości sylwetki. Bo przecież każda kobieta jest wyjątkowa!

Nasza siedziba mieści się w dużym 900 m. budynku, wyposażonym w skomputeryzowany park maszynowy oraz studio projektowe, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientkom ubrania najwyższej jakości. Obecnie w firmie pracuje kadra ponad 60-ciu wyspecjalizowanych osób. Kolekcje Dana Collection dostępne są w Salonie Firmowym w Skarżysku Kamiennej, a także w wielu butikach multibranodowych na terenie całego kraju jak i również za granicą.

      Aktualności

07-01-2013
UE

Projekt Unijny Tytuł: „Rozwój współpracy firmy DANA z Partnerami biznesowymi w oparciu o nowe rozwiązania informatyczne systemu B2B” Numer projektu: WND-POIG.08.02.00-26-066/12 Całkowite wydatki na realizację projektu: 783 300,00 PLN Wydatki kwalifikowalne: 783 300,00 PLN Wnioskowana kwota dofinansowania: 470 480,00 PLN Dotacja EFRR: 399 908,00 PLN Środki krajowe: 70 572,00 PLN Planowany okres realizacji projektu: 01.01.2013 – 31.12.2014 r. Krótki opis projektu: Realizacja projektu obejmuje uruchomienie informatycznego systemu typu B2B pomiędzy firmą ZPHU DANA i jej...

Read more
25-07-2012
Dana Collection sponsorem Miss Polski 2012
Dana Collection sponsorem Miss Polski 2012

Kreacje z Dana Collection towarzyszą najpiękniejszym Polkom na wybiegach całego kraju niemal że od pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu Miss. Już od siedmiu lat Dana Collection jest sponsorem tej wspaniałej imprezy i tak również było w tegorocznej edycji. Piękności rywalizujące o tytuł miss występowały w kreacjach z nowej kolekcji Dana Colletion Wiosna Lato 2012. 28 kwietnia na gali w Kielcach, można było...

Read more
24-07-2012
Danuta Banaczek laureatem nagrody Jaskółka biznesu
Danuta Banaczek laureatem nagrody Jaskółka biznesu

W sobotę 14 kwietnia poznaliśmy tegorocznych laureatów pierwszej edycji „Jaskółki Biznesu” Nagrody Starosty Skarżyskiego dla przedsiębiorców z terenu powiatu skarżyskiego. Statuetki oraz dyplomy laureaci odebrali podczas uroczystej Powiatowej Gali Biznesu. „Jaskółka Biznesu” to honorowa nagroda, która od tego roku przyznawana będzie corocznie przedsiębiorcom za wybitne osiągnięcia na polu działalności gospodarczej w powiecie skarżyskim.

Read more

Copyright © 2009-2012 Dana Collection | All Rights Reserved | by www.yellowtree.pl

Register

User Registration
or Anuluj