A+ A A-

Zakupowe wyzwanie? Modna odzież duże rozmiary

Przez ostatnie lata, trendem wykreowanym przez media była kobieta o bardzo smukłej sylwetce. W telewizji nie pokazywano Pań o krąglejszych kształtach. Problem ten dotyczy nie tylko telewizji i mediów, ale również branży odzieżowej.

W sklepach stacjonarnych, największym, dostępnym rozmiarem jest rozmiar 42, przy czym wymiary ubrań w tym (i nie tylko) rozmiarze są mocno zaniżone. Podobną sytuacje można zauważyć w sklepach internetowych.

Poszukiwania miejsca, w którym sprzedawane są rozmiary 42+ to ogromne wyzwanie. Biorąc pod uwagę liczbę takich sklepów nie sposób nie zauważyć, że różnorodność ubrań plus size jest znacznie mniejsza niż w przypadku ubrań 36-42. Każda kobieta jest piękna więc dlaczego, te noszące większe rozmiary, mają tak ograniczone możliwości podkreślania swojej urody?

Dopiero niedawno zaczęto zwracać uwagę na osoby okrąglejsze, pomimo że 50% Polaków to osoby plus size. Zwiększyła się liczba producentów, a co za tym idzie sklepów posiadających szeroką gamę produktów w dużych rozmiarach. Znalezienie i zakup sukienki, spodni czy eleganckiego kostiumu dla okrąglejszych kobiet powinno być przyjemnością a nie wyzwaniem.

Jako producent odzieży damskiej, projektujemy odzież w dużych rozmiarach, dobierając kroje oraz fasony ubrań tak, aby podkreślały kobiece atuty. Zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym oferujemy odzież, która nie jest ani w zawyżonym, ani zaniżonym rozmiarze. Proponujemy ubrania na każdą okazję, zapewniając wysoką jakość i atrakcyjną cenę.

Poza aspektem wizualnym, cenimy sobie wygodę naszych klientek. Priorytetem przy projektowaniu oraz szyciu ubrań jest dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. Łączymy nowinki modowe, funkcjonalność użytkowania oraz wysoki poziom wykonania, tworząc ubrania spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pań.

      Aktualności

07-01-2013
UE

Projekt Unijny Tytuł: „Rozwój współpracy firmy DANA z Partnerami biznesowymi w oparciu o nowe rozwiązania informatyczne systemu B2B” Numer projektu: WND-POIG.08.02.00-26-066/12 Całkowite wydatki na realizację projektu: 783 300,00 PLN Wydatki kwalifikowalne: 783 300,00 PLN Wnioskowana kwota dofinansowania: 470 480,00 PLN Dotacja EFRR: 399 908,00 PLN Środki krajowe: 70 572,00 PLN Planowany okres realizacji projektu: 01.01.2013 – 31.12.2014 r. Krótki opis projektu: Realizacja projektu obejmuje uruchomienie informatycznego systemu typu B2B pomiędzy firmą ZPHU DANA i jej...

Read more
25-07-2012
Dana Collection sponsorem Miss Polski 2012
Dana Collection sponsorem Miss Polski 2012

Kreacje z Dana Collection towarzyszą najpiękniejszym Polkom na wybiegach całego kraju niemal że od pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu Miss. Już od siedmiu lat Dana Collection jest sponsorem tej wspaniałej imprezy i tak również było w tegorocznej edycji. Piękności rywalizujące o tytuł miss występowały w kreacjach z nowej kolekcji Dana Colletion Wiosna Lato 2012. 28 kwietnia na gali w Kielcach, można było...

Read more
24-07-2012
Danuta Banaczek laureatem nagrody Jaskółka biznesu
Danuta Banaczek laureatem nagrody Jaskółka biznesu

W sobotę 14 kwietnia poznaliśmy tegorocznych laureatów pierwszej edycji „Jaskółki Biznesu” Nagrody Starosty Skarżyskiego dla przedsiębiorców z terenu powiatu skarżyskiego. Statuetki oraz dyplomy laureaci odebrali podczas uroczystej Powiatowej Gali Biznesu. „Jaskółka Biznesu” to honorowa nagroda, która od tego roku przyznawana będzie corocznie przedsiębiorcom za wybitne osiągnięcia na polu działalności gospodarczej w powiecie skarżyskim.

Read more

Copyright © 2009-2015 Dana Collection | All Rights Reserved | by www.yellowtree.pl

Register

User Registration
or Anuluj