A+ A A-

Jak się ubrać na wieczorek andrzejkowy w rozmiarze 42+

Noc andrzejkowa to wieczór przepełniony magią i przepowiedniami oraz okazja do świetnej zabawy. Niezależnie czy wybierasz się do klubu ze znajomymi, na bal czy na domówkę to idealny pretekst do zakupu wyjątkowej kreacji. To czas do zaprezentowania zjawiskowej stylizacji, która będzie przyciągać uwagę.

Teraz nosząc rozmiar XXL nie musisz się już przejmować, że nie masz idealnej figury. Świat się zmienia a wraz z nim opinia społeczeństwa na temat rozmiaru XXL. Jedna ze stacji telewizyjnych wyemitowała program o modelkach plus size, która pokazuje, że niezależnie od rozmiaru każda kobieta jest piękna.

Tak, więc nawet nosząc rozmiar 42+ nie bój się odważnych błyszczących stylizacji, które są hitem tego roku. Idealnie skrojona kreacja z pewnością podkreśli i uwydatni kobiece kształty. W naszym sklepie bez większego wysiłku znajdziesz idealny strój na andrzejkową zabawę.

Wybierając stylowe ciuchy baw się modą i łącz różne fasony, kolory i faktury. Pamiętaj moda jest dla wszystkich niezależnie od tego czy jesteś puszysta czy szczupła. To, że masz kilka nadprogramowych kilogramów nie oznacza, że musisz chodzić ubrana na czarno. Znajdź swój styl i pokochaj swoje ciało, jeżeli zaakceptujesz siebie inni też to zrobią. 

      Aktualności

07-01-2013
UE

Projekt Unijny Tytuł: „Rozwój współpracy firmy DANA z Partnerami biznesowymi w oparciu o nowe rozwiązania informatyczne systemu B2B” Numer projektu: WND-POIG.08.02.00-26-066/12 Całkowite wydatki na realizację projektu: 783 300,00 PLN Wydatki kwalifikowalne: 783 300,00 PLN Wnioskowana kwota dofinansowania: 470 480,00 PLN Dotacja EFRR: 399 908,00 PLN Środki krajowe: 70 572,00 PLN Planowany okres realizacji projektu: 01.01.2013 – 31.12.2014 r. Krótki opis projektu: Realizacja projektu obejmuje uruchomienie informatycznego systemu typu B2B pomiędzy firmą ZPHU DANA i jej...

Read more
25-07-2012
Dana Collection sponsorem Miss Polski 2012
Dana Collection sponsorem Miss Polski 2012

Kreacje z Dana Collection towarzyszą najpiękniejszym Polkom na wybiegach całego kraju niemal że od pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu Miss. Już od siedmiu lat Dana Collection jest sponsorem tej wspaniałej imprezy i tak również było w tegorocznej edycji. Piękności rywalizujące o tytuł miss występowały w kreacjach z nowej kolekcji Dana Colletion Wiosna Lato 2012. 28 kwietnia na gali w Kielcach, można było...

Read more
24-07-2012
Danuta Banaczek laureatem nagrody Jaskółka biznesu
Danuta Banaczek laureatem nagrody Jaskółka biznesu

W sobotę 14 kwietnia poznaliśmy tegorocznych laureatów pierwszej edycji „Jaskółki Biznesu” Nagrody Starosty Skarżyskiego dla przedsiębiorców z terenu powiatu skarżyskiego. Statuetki oraz dyplomy laureaci odebrali podczas uroczystej Powiatowej Gali Biznesu. „Jaskółka Biznesu” to honorowa nagroda, która od tego roku przyznawana będzie corocznie przedsiębiorcom za wybitne osiągnięcia na polu działalności gospodarczej w powiecie skarżyskim.

Read more

Copyright © 2009-2015 Dana Collection | All Rights Reserved | by www.yellowtree.pl

Register

User Registration
or Anuluj